Saints Row IV

Postavy

Hlavní postavy, které můžete potkat v SR IV.

Keith David

Více president

Keith jev viceprezident a je jedním z prvních členů kabinetu prezidenta unesen Zinyakem a je také první zachráněn Kinzie. Pomáhá Svatým, až nakonec zradí a tím Zinyak unese Kinzie, Pierce, Bena Kinga, Ashu Odekar a Matta Millera.

Jeden z audio záznamů proflákne jeho zradu. Dohodl se se Zinyakem zabít hlavního hrdinu výměnou za obnovení Země. Na rozdíl od Julia ale Keith přežije odhalení zrady. Keith se vrací na stranu Svatých po nakládačce, kterou dostane hlavní hrdina od Zinyaka. Na konci hry, za předpokladu, že všechny věrnostní mise byly dokončeny, se ukáže, že Zinyak řekl jen půl pravdy. Zin měl technologii cestování v čase, která by umožnila Svatým se dostant na Zemi dříve, než by byla zničena.

Ben King

Předseda štábu

V Saints Row je Benjamin King zakladatelem a vůdcem Vice Kingů, jednoho ze tří nepřátelských gangů. Vice Kings byli aktivní v Stilwateru od 70. let, kde King tvořil gang s nejlepším přítelem Julius proti gangu Carnales. Poté, co si King zvykl na moc se jí odmítl vzdát, takže Julius odešel do Saint's Row , zatímco král rozšířil své kriminální impérium.

Událostmi hry Saints Row zahrnuje panství Vice Kingů většinu severního Stilwateru. Za Kinga gang Vice King ovládá prostituci a hazard, drží řadu raket na ochranu a věnuje se i více legitimním podnikatelským aktivitám jako je hudební průmysl Kingdom Come Records.

King se stal „veřejným miláčkem“ díky své filantropii, a aby se posílil svou oblibu, pracuje po boku zkorumpovaného starosty Richarda Hughese a policejního šéfe Monroa. Tvoří stabilní vztah s policejním oddělením Stilwateru.

Kinzie Kensington

Tisková mluvčí

Kinzie byla členem FBI, dokud nebyla propuštěna za vyrábění si důkazů. Zástupci tisku tvrdí, že je paranoidní. Ona je ve skutečnosti fanda konspiračních teorií (i když v některých případech jsou její teorie skutečně opodstatněné), jako je například existence Daedaluse, hrozba Matta Miller a Syndickátu. Kinzie Kensington má také pestrou škálu technických dovedností. Je počítačový génius schopný z broadcastovat podvědomí hlavního hrdiny, aby bojoval s Mattem Millerem.

Shaundi

Ředitelka tajné služby

Shaundi je Sandy Brown (ze Saints Row 2) nebo Brunette (Saints Row: The Third a Saints Row IV). Kavkazský žena, která vypadá, že je ve svých raných dvaceti, a to navzdory zneužívání drog v Saints Row 2. Shaundi se zdá být velmi zdravá.

V Saints Row IV si Shaundi stále zachovává svý mladistvý vzhled, ale fyzicky vypadá o něco více vyzrálá mimo simulaci. Možná kvůli tomu, jak mladá byla v Saints Row 2 a Saints Row: The Third.

Pierce Washington

Ředitel komunikace

Na začátku hry, Pierce doprovází hlavního hrdinu narušit skupinu teroristů. Když ho sarkasticky komentuje Asha, zda se chystá bojovat s teroristy, nebo natáčet reklamu, zdá se, že se urazil.

Asha Odekar

Speciální spojka CIA

Když hlavní hrdina, Pierce a Shaundi provede misi zavraždit velitele ex-STAG, spojí se s Ashou, agentkou MI6.

Matt Miller

Asistent Special Liaison Odekar

Matt Miller je vůdce Deckers a jako Phillipe Loren, Killbane a Kiki DeWynter člen Syndikátu. Je odborník v kybernetické trestné činnosti, jako je hacking, a je obvykle ten, koho zbytek Syndikátu v takovém řemeslu zaměstnává.

Přes vážné hrozby se je známý v kybernetické komunitě, Matt je plachý a fyzicky slabý, který se opírá o intelektuální stránku. Mluví s anglickým přízvukem, pravděpodobně ze severu Londýna, a je mu jen 16 let (během Saints Row: The Third).